بیماران سرطانی مضطرب قارچ بخورند .

متخصصان دانشگاه‎ پنسیلوانیای آمریکا در یک مطالعه جدید تاکید کردند مصرف‎ قارچ‎ نقش‎ بسیار مهمی‎ در حفظ و ارتقای سطح سلامت‎ انسان‎ دارد. به گزارش ایسنا، این محققان تاکید کردند که قارچ حاوی ماده‌ای موسوم به "پسیلوسیبین" است که برای بدن بسیار مفید بوده و خاصیت ضد پیری دارد. محققان همچنین در بررسی‌های خود نشان داده‌اند که قارچ تاثیر معجزه‌آسایی در کاهش اضطراب در بیماران مبتلا به سرطان دارد. محققان‎‎ دانشگاه‎ پنسیلوانیا می‌گویند قارچ‌ها حاوی‎‎ مقدار زیادی آنتی‌‌اکسیدان‎ هستند و مصرف‎ این‎ ماده‎ غذایی‎‎ می‌تواند خطر ابتلا به‎ بیماری‌های حاد را کاهش‎ دهد.

قارچ‌ها حاوی‎ مقدار زیادی‎ از "اوگوتیونین" نیز هستند که‎ خواص‎ آنتی‌‌اکسیدانی‎‎ بسیار قوی‎ از خود نشان‎ می‌دهند. مهم‌ترین مزیت‎ قارچ‎ در مقایسه‎‎ با میوه‌ها و سبزی‎های حاوی آنتی‌‌اکسیدان‎‎ این است‎ که‎‎ با پخته شدن‎‎‎‎ این ماده‎ غذایی‎ اوگوتیونین آن برخلاف‎ آنتی‌اکسیدان‌های‎‎ میوه‎‎ و سبزی تجزیه نمی‎‎‎شود و خاصیت‎ آنتی‌اکسیدانی خود را از دست‎ نمی‎دهد.

/ 2 نظر / 29 بازدید
بهنوش

سلاممممم خوبی؟ خیلی مطلب خوبی میذاری. چند وقتی نبودم وقتی اومدم دیدم منصور چی شده خیلی ناراحت شدم باور کن که گریه ام گرفت . دیر اودم اما باز میگم خدا رحمتش کنه .

دختر عمو نیلوفر

سلام[سبز] من خیلی شوکه شده بودم چند وقتی میشد تو وبلاگ منصور نیامدم وقتی هم رفتم شمال زن عموم گفت جریان از چه قراره انگار آب یخ ریخته باشن رو سرم داغ منصور واسمون تازه بود که با فوت ستاره جون تازه تر شد امید وارم خداوند تو ومنصور عزیز ما را مورد رحمت خودش قرار بده ستاره جان امید وارم منصور ما را دیده باشی و بهش بگی چقدر دلمان همگی برایش تنگ شده و حتما بگو که تو رو هم ببره شهر بازی دلمان برایتان تنگ می شود[گریه][گریه][ماچ][گل][گل][خداحافظ][خداحافظ]