کودک لات لیلی در چنگال سرطان خون


مهدی-بنیاس (۲)

در این هنگام مادر مهدی که اشک در چشمانش حلقه زده با گفتن این جمله “که هنوز ۱۲ ساله ش تمام نشده” به خبرنگار ما گفت: بعد از این ماجرا مهدی را به بیمارستان ۱۷ شهریوررشت منتقل کردیم و سریعا او را در بخش خون بستری کردند. برای خون ریزی بینی او را دوبار به تهران بردیم که هردو بار مورد عمل جراحی بینی قرار گرقت.

یکی از مسئولین بیمارستان در گفتگو با خبرنگار «لاهیجان» گفت:با توجه به مخارج بالا و طول درمان سه ساله این بیماری،پیش بینی می شود که خانواده مهدی نتوانند از پس هزینه های درمان این بیماری برآیند و جمع آوری کمک های مالی برای او امری ضروری است. با توجه به اینکه محک بسیاری از فاکتورها را تسویه می کند اما هزینه درمان مهدی فراتر از این حرفهاست.

دکترسلیمی پزشک مهدی نیز گفت که وی باید سه سال به طور مداوم تحت درمان قرار بگیرد.

مهدی بنیاس نیازمند یاری ماست.

شماره کارت:۵۸۹۲۱۰۱۰۴۲۶۴۷۰۶۱  به نام جواد بنیاس ، بانک سپه شعبه املش.

منبع : پایگاه خبری تحلیلی املش ما

/ 4 نظر / 65 بازدید
همکاري در فروش

سلام وبلاگ جالبي داري بزرگوار به ما هم سر بزن مهربون و نظرت رو در مورد سايتم بگو لطفا http://shopgostar.info/ [گل]

ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

مهران

26 بهمن(15فوریه) روز جهانی سرطان کودکان است لطف کن یه مطلب بذار