سرطان پایان زندگی نیست

هرکس انسانی را زندگی بخشد، مثل آنست که همه مردم را زنده گردانیده است
(قرآن کریم ، سوره مائده ، آیه 32)

 

پیوند مغزاستخوان یا سلول بنیادی خون ساز تنها درمان موثر موجود در بسیاری از هزاران بیماریست که هرساله به سرطان خون یا سایر بیماری های خونی وخیم مبتلا می شوند. برای پیوند مغز استخوان ضروریست دهنده و گیرنده پیوند از نظر خونی و بافتی با هم سازگار باشند و از آنجا که 70 %  بیماران، اهداکننده مناسب را در بین خویشاوندان نمی یابند، ادامه حیات آنان وابسته به اهداکنندگان غیر خویشاوند می باشد.شما هموطن نوع دوست نیز می توانید در صورت تمایل به اهدای سلول بنیادی خون ساز در این مرکز عضو شده و ما را دریافتن اهداکننده مناسب برای بیماران نیازمند یاری نمایید. 

در راستای دستیابی به هدف فوق افراد داوطلب پس از مطالعه شرایط اهدا، در صورت احراز این شرایط می توانند فرم ثبت نام را تکمیل کنند. در مرحله بعد جهت ارزیابی وضعیت سلامتی وادامه روند عضویت از شما دعوت به عمل می آید.چنانچه شرایط لازم برای اهدا را داشته باشید اطلاعات شما در بانک اطلاعات اهداکنندگان داوطلب اهدای سلول بنیادی خون ساز ثبت می شود تا در صورتی که بیمار نیازمندی به پیوند سلوهای بنیادی از نظر خونی و بافتی با شما مشابهت داشته باشد، جهت اهدا دعوت شوید. 

 

سلام

از تمام کسانی که شرایط اهدای سلول رو دارن تقاضا دارم که در سایت مرکز پذیرش سلول های بنیادی خون ساز عضو بشن چون سرطان خون روز به روز داره توی ایران بیشتر میشه و این بیماری بیشتر توی قشر جوون دیده میشه.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۸٩ توسط منصور ویروس
.: Weblog Themes By :.

اسلایدر