سرطان پایان زندگی نیست

اگرچه شیمی‌درمانی یکی از راهکارهای موثر در درمان سرطان‌های مختلف است،‌ اما به نظر می‌رسد خودش روی سلول‌های سالم بدن تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود که با تولید نوعی پروتئین، به رشد و مقاوم‌تر شدن سلول‌های سرطانی کمک شود.

بعضی افراد مبتلا به سرطان دوست دارند تمامی ریزه کاری های بیماری و درمان خود را بدانند و بعضی دیگر اطلاعات کلی را دوست دارند.

همیشه خودتان را هنگام پرسش از پزشکان پرستاران و داروخانه آزاد احساس کنید و هر مقدار که لازم است سئوال کنید. اگر متوجه جواب سئوال نشدید، مجدداً سئوال کنید تا متوجه شوید.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٢٩ شهریور ۱۳٩۱ توسط مهیار

سلام دوستان بعد از یک دوره بلند مدت غیبت برگشتم و خیلی شرمنده که خیلی طولانی شد. انشاا... که تکرار نمیشه. دوستان در اینجا جا داره از همه دوستان تشکر کنم بابت نظراتشون و یه چیز دیگه اینکه من چند بار هم گفتم توی جواب بعضی از نظرات دوستان بنده پسر عموی منصور هستم و خوشبختانه سالم هستم و متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد این بیماری ندارم و این یه واقعیت هست که انسان تا وقتی سالم هست و مبتلا به بیماری خاصی نباشه دنبال تحقیق در مورد بیماری نمیره و من هم همینطور و مطالبی که در این وبلاگ گذاشته میشه از سایتهای معتبر هست و از خودم نیست.

انشاا.. که روزی برسه این بیماری و بیمارهای دیگر ریشه کن بشه و دیگه بیماری نداشته باشیم . موفق و پیروز باشید.


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩۱ توسط مهیار
.: Weblog Themes By :.

اسلایدر