سرطان پایان زندگی نیست

بدینوسیله به اطلاع کلیه افرادی که داوطلب ثبت اطلاعات HLA‌ خود در "بانک اطلاعاتی HLA‌ اهدا کنندگان غیر خویشاوند" مرکز تحقیقات هماتولوژی-انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی هستند می‌رساند این بانک با هدف یافتن دهنده سازگار برای پیوند آن دسته از بیماران نیازمندی که فاقد دهنده سازگار در خویشاوندان خود می‌باشند، راه اندازی شده است و آماده دریافت اطلاعات HLA‌ شما می باشد.

 

از کلیه داوطلبین علاقمند دعوت می شود جهت شرکت در این طرح خداپسندانه به بیمارستان شریعتی مرکز تحقیقات هماتولوژی-انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی طبقه سوم دفتر بانک اطلاعات اهداکنندگان غیر خویشاوند مراجعه نمایند.

تمام افرادی که آمادگی اهدای سلولهای بنیادی به هر فرد نیازمند را داشته باشند می‌توانند در بانک عضو شوند و شرایط ویژه برای این کار وجود ندارد.

 

شرایط عمومی

 

  • سن بین 18 تا 60 سال
  • دارای سلامت جسمی
  • عدم سابقه ابتلا به سرطان
  • عدم ابتلا به بیماری قلبی شدید
  • عدم آلودگی به ویروس  HIVو هپاتیت
  • عدم ابتلا به بیماریهای اتوایمیون
  • عدم ابتلا به آسم شدید

 

از فرد داوطلب در ابتدا نمونه خون گرفته شده و آزمایش تعیین HLAانجام میشود. نتیجه آزمایش برای بررسی سازگاری با فرد بیمار نیازمند احتمالی استفاده خواهد شد. اطلاعات شما به صورت محرمانه میباشد و تنها برای جستجو استفاده خواهد شد.

 

تعداد عضو بیشتر

نجات زندگی بیشتر

 

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

٠٢١٨۴٩٠٢۶۶٩

خیابان کارگر شمالی، بیمارستان دکتر شریعتی، ساختمان مرکز تحقیقات 

هماتولوژی-انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی، طبقه سوم  

www.iscdp.org
contact @ iscdp.org

بانک اطلاعات اهدا کنندگان غیر خویشاوند

سلام

از تمام کسانی که شرایط بالا رو دارن تقاضا دارم که در سایت بانک اطلاعات اهداکنندگان غیر خویشاوند عضو بشن. همونطور که میدونید بیمارای زیادی به خاطر نداشتن پیوند دهنده، جان خودشون رو از دست میدن.

 

 


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۳٠ شهریور ۱۳۸٩ توسط منصور ویروس

هرکس انسانی را زندگی بخشد، مثل آنست که همه مردم را زنده گردانیده است
(قرآن کریم ، سوره مائده ، آیه 32)

 

پیوند مغزاستخوان یا سلول بنیادی خون ساز تنها درمان موثر موجود در بسیاری از هزاران بیماریست که هرساله به سرطان خون یا سایر بیماری های خونی وخیم مبتلا می شوند. برای پیوند مغز استخوان ضروریست دهنده و گیرنده پیوند از نظر خونی و بافتی با هم سازگار باشند و از آنجا که 70 %  بیماران، اهداکننده مناسب را در بین خویشاوندان نمی یابند، ادامه حیات آنان وابسته به اهداکنندگان غیر خویشاوند می باشد.شما هموطن نوع دوست نیز می توانید در صورت تمایل به اهدای سلول بنیادی خون ساز در این مرکز عضو شده و ما را دریافتن اهداکننده مناسب برای بیماران نیازمند یاری نمایید. 

در راستای دستیابی به هدف فوق افراد داوطلب پس از مطالعه شرایط اهدا، در صورت احراز این شرایط می توانند فرم ثبت نام را تکمیل کنند. در مرحله بعد جهت ارزیابی وضعیت سلامتی وادامه روند عضویت از شما دعوت به عمل می آید.چنانچه شرایط لازم برای اهدا را داشته باشید اطلاعات شما در بانک اطلاعات اهداکنندگان داوطلب اهدای سلول بنیادی خون ساز ثبت می شود تا در صورتی که بیمار نیازمندی به پیوند سلوهای بنیادی از نظر خونی و بافتی با شما مشابهت داشته باشد، جهت اهدا دعوت شوید. 

 

سلام

از تمام کسانی که شرایط اهدای سلول رو دارن تقاضا دارم که در سایت مرکز پذیرش سلول های بنیادی خون ساز عضو بشن چون سرطان خون روز به روز داره توی ایران بیشتر میشه و این بیماری بیشتر توی قشر جوون دیده میشه.


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۸٩ توسط منصور ویروس
.: Weblog Themes By :.

اسلایدر